Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Olszowiec - Oferty sprzedaży działek

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

125 000 zł2 917 m² 42,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca na budowę wymarzonego domu? Mamy dla Ciebie idealną działkę w urokliwej wsi Olszowiec w powiecie opoczyńskim, w gminie Sławno. Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Olszowiec

Olszowiec,łódzkie

108 000 zł4 066 m² 26,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Sprzedam działkę o powierzchni 4066 m2 rolno-budowlaną. Media-woda, prąd w ulicy. Szerokość działki 23 m. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Olszowiec

Olszowiec,mazowieckie

390 000 zł6 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka to wydzielenia z większej powierzchni, położona w cichej i spokojnej okolicy. Działka jest częściowo zagospodarowana, z luźnymi nasadzeniami. Teren ogrodzony z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Olszowiec

Olszowiec,łódzkie

270 000 zł10 020 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1,02ha przy trasie Katowickiej. Doskonałe miejsce na inwestycję jak i na budowę domu. Po drugiej stronie trasy stacja benzynowa. Na terenie działki domek do rozbiórki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij